Vyberte stránku

Přestaňte tápat v jazycích

Zjistěte, jak na ně, a naučte se je

Chcete se konečně
naučit jazyk, ale…

M

Začínáte pořád od nuly a nedaří se vám?

M

Děláte vše, co vám lektor řekl, ale výsledky nic moc?

M

Nebaví vás to a myslíte si, že na jazyky nemáte talent?

N

Nebo jste na tom dobře, ale nevíte, jak se ještě zlepšit?

Stejnými metodami dosáhnete zase těch samých výsledků. Objevte všechny možnosti, jak se můžete cizí jazyky učit. Sestavte si svůj jazykový plán, který vás povede a udrží vaši motivaci. Budete přesně vědět, co a jak máte dělat. Cizí jazyk vás začne bavit a konečně se ho naučíte.

 

Líbilo by se vám, kdybyste měli návod, jak na to?

Abyste se jazyk opravdu naučili, musíte stát pevně na těchto 4 pilířích:

Motivace

která vás u jazyka dlouhodobě udrží a povzbudí vás, když se zaseknete

}

Čas

na studium a začlenění jazyka do svého života

Systém

díky kterému budete vždy vědět, co a jak se máte učit

Správné metody

které vám fungují a baví vás

Ušetřete si roky tápání

Co když se ke studiu nedokážete přinutit, nemáte čas nebo funkční systém? Pomůžeme vám. 3 roky jsme sbírali materiály a šikovné online zdroje, ke kterým jsme přidali 13 let vlastních zkušeností našich lektorů a metodiků. A vše jsme zabalili do praktického online kurzu:

N

Pochopíte, proč vás jazyk nebaví, a najdete motivaci, která vás u studia spolehlivě udrží.

N

Dozvíte se, jak si na jazyk najdete čas a jak ho začleníte do svého života, i když už teď máte pocit, že nic nestíháte.

N

Získáte přehled metod, které můžete využívat pro studium jednotlivých jazykových dovedností, a nebudete už ztrácet čas a energii hledáním neověřených postupů a zkoušením dobře míněných rad, které vám stejně nefungují.

N

Vytvoříte si svůj osobní jazykový plán. Budete vědět, jak na efektivní studium, a přestanete se v tom plácat.

Co vás čeká v kurzu
Jazyky od píky


V kurzu si projdete 8 přehledných kapitol.
V každé kapitole se seznámíte s důležitou teorií a pak se vrhnete na praktickou část, ve které si vyzkoušíte různé metody a přístupy. Na závěr lekce si přehrajete bonusové video s online zdroji, které můžete ihned využít pro své studium.

N

Čtyři pilíře jazyka

Jak se naučíte cizí jazyk efektivně a tak, aby vás to bavilo.

Poslech

Proč je poslech nejdůležitější jazyková dovednost a jak na něj.

Čtení

Jak se s lehkostí pustíte do čtení a získáte tak velkou slovní zásobu.

Psaní

Jak se rozepíšete v cizím jazyce a kde můžete požádat o zpětnou vazbu.

{

Mluvení a výslovnost

Jak se konečně rozmluvíte a vypilujete si výslovnost jako rodilý mluvčí.

Slovíčka

Praktické tipy, s jakými slovíčky musíte začít, a jak si je zapamatujete.

Gramatika

Jak zvítězíte nad gramatickými poučkami a zachováte si radost z jazyka.

N

Osobní plán

Jak si sestavíte osobní plán, podle kterého budete každý den vědět, co a jak se učit.

Jak online kurz probíhá?

1. Hodnotný obsah rozložený do 8 týdnů

Po zakoupení obdržíte přístup k obsahu kurzu, který se vám bude postupně odkrývat. Kurz procházíte vlastním tempem po kapitolách, nebo si nastudujete ty jazykové dovednosti, které zrovna řešíte. Ideálně si nechte 1 kapitolu na týden, celý kurz tak absolvujete za 8 týdnů.

2. Videa plná praktických tipů

V kurzu dostanete k dispozici 28 videí, ve kterých vám vše vysvětlí a v prezentaci ukáže naše jazyková lektorka Lucka Brátová. Videa jsme naplnili nejlepšími jazykovými tipy našich lektorů a metodiků.

3. Studijní jazykový plán

Součástí kurzu jsou dvoje pracovní listy. Dají vašemu jazykovému studiu jasný směr a pomohou vám vytvořit osobní studijní plán. Už nikdy nebudete tápat, co se máte učit.

4. Podpůrná FB skupina

V uzavřené facebookové skupině vám rádi zodpovíme další otázky, které k tématu budete mít. Můžete tu také diskutovat o jazycích a inspirovat se. Poznáte spolužáky, kteří řeší podobné jazykové překážky, a navzájem se můžete podporovat.

Co na kurz říkají jeho absolventi?

Jsem nadšená! Konečně mi někdo vysvětlil, jak postupovat při studiu jazyků. Sice jsem promarnila spoustu let se špatnými metodami, ale teď už to jde hladce a zlepšuju se v angličtině jako nikdy předtím.

Aneta Linhartová

Myslela jsem si, že mám jazyky zmáknuté, přihlásila jsem se hlavně ze zvědavosti. Teď teprve vidím, kolik věcí jsem nevěděla a že mou němčinu a angličtinu posunu ještě dál. Díky a doporučuji.

Jana Semková

Jsem typický věčný začátečník, takže tenhle kurz jsem bral jako takovou poslední šanci. Vytvořil jsem si plán a v angličtině fakt zabral. Po 3 měsících už je znát ten rozdíl. Vypadá to nadějně 🙂

Ondřej Vaniš

Kolik za kurz, který mě naučí, jak na jazyky?

Naším cílem je pomoci vám vyznat se v nepřeberném množství informací o jazycích a najít si vlastní jazykovou cestu. V kurzu si ucelíte informace o studiu jazyků, které vám ve škole neřekli, protože na to v hodinách nebyl čas. Dáte za něj 

 4.490 Kč

Bonusové pdfko s 200+ ověřenými online zdroji navíc jako dárek

V bonusu najdete přehledný seznam více než 200 online zdrojů a odkazů na další materiály pro studium jazyků a angličtiny, které se do kurzy nevešly. Ušetříte si tak desítky hodin práce, kdy byste hledali a zkoušeli neověřené zdroje. Díky našemu bonusu je můžete věnovat rovnou samotnému studiu.

Nejčastěji se ptáte

Jak získám přístup ke kurzu?

Po zakoupení obdržíte e-mailem přihlašovací údaje ke kurzu a odkaz na vstup do studovny. Také vám zašleme odkaz na přihlášení do skupiny na Facebooku.

 

Co potřebuji pro absolvování online kurzu Jazyky od píky?

Potřebujete pouze počítač, tablet nebo mobilní telefon a internetové připojení. Pokud se budete chtít připojit do uzavřené facebookové skupiny, abyste mohli diskutovat o tématech kurzu, zřiďte si účet na Facebooku.

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

Přístup do kurzu vám zůstane už napořád. K lekcím i bonusu se můžete kdykoliv vrátit a znovu si je projít i za několik let. Automaticky získáte i veškeré updatované verze samotného kurzu.

Musím mít nějaké znalosti jazyka?

Můžete být úplný začátečník i velmi pokročilý student jazyka. Kurz je postavený tak, že si v něm každý z vás vybere a vyzkouší to, co momentálně v souvislosti s jazyky řeší. Doporučujeme, abyste se jednou za čas ke kurzu vrátili a prošli si témata a otázky, ve kterých vám to drhne. Pokaždé získáte nový pohled na věc.

Je to jen pro angličtináře?

Není, podle kurzu Jazyky od píky se zorientujete v jakémkoliv jazyku, který se chcete naučit. V bonusových videích v každé z 8 kapitol, a také v bonusovém pdfku s 200+ zdroji najdete pak online zdroje a odkazy na další studijní materiály, které opět využijete pro jakýkoliv jazyk. Velká část těchto zdrojů, jako jsou slovníky nebo některé studijní aplikace, je pak specificky zaměřená pro studium angličtiny. Angličtináři to tedy budou mít o něco jednodušší.

Objevují se v kurzu cvičení na gramatiku a slovíčka?

Kurz se nezaměřuje na konkrétní cizí jazyk, ale naučí vás, jak se naučit jakýkoliv jazyk. Tedy jakým způsobem se učit gramatiku a slovíčka, abyste si je zapamatovali. Cvičení pro konkrétní jazyk v kurzu nenajdete.

Jak zakoupit kurz na firmu?

Ozvěte se nám prosím na e-mail info@jazykyodpiky.cz.

Ještě se chci zeptat...

Napište nám na info@jazykyodpiky.cz, anebo zavolejte na telefon +420 734 577 566 (Po-Pá 8-16 h). K zodpovězení svých otázek také můžete využít chat vpravo dole na této stránce.

S přehledným návodem to zvládnete také

Udělejte si v jazycích jasno a zdolejte je

(function(w,d){ w.HelpCrunch=function(){w.HelpCrunch.q.push(arguments)};w.HelpCrunch.q=[]; function r(){var s=document.createElement('script');s.async=1;s.type='text/javascript';s.src='https://widget.helpcrunch.com/';(d.body||d.head).appendChild(s);} if(w.attachEvent){w.attachEvent('onload',r)}else{w.addEventListener('load',r,false)} })(window, document) HelpCrunch('init', 'easylingo', { applicationId: 1, applicationSecret: 'R0tafToPkkRMB+S9HSOrd6dbaM5Vzb1wqoiKX8qednTD8tz6DDPDzDE5d6cTI+j/e7iJajnStvv2aE7Q1Zz4TQ==' }); HelpCrunch('showChatWidget'); HelpCrunch('setPhraseList', 'cz') ;