Vyberte stránku

O Jazycích od píky

  Výuce jazyků se věnujeme přes 20 let. Jsme tým profesionálních lektorů a metodiků, kteří si dali za cíl naučit studenty cizí jazyky snadněji, zábavněji a odkudkoliv. 

Jak vám pomůžeme s jazyky

Jazyky od píky vás provedou světem cizích jazyků tak, jak je neznáte. Studium jazyků není o neustálém biflování gramatiky a slovíček, které vás učili ve škole. Může to být nekonečný zdroj zábavy, nového poznání a hlavně svobody. Díky znalosti jazyka objevíte celý svět. 

A protože nejsnadnější způsob jak vůbec začít, je online studium, vytvořili jsme více než 100 online jazykových kurzů, které s námi vyzkoušelo už přes 250 000 jazykofilů. Na kontě máme také přes 20 000 odučených online lekcí a věnujeme se i firemní výuce.

Cizími jazyky se intenzivně zabýváme každý den. Zjistili jsme, že studenti často neví, jak se je správně učit, a pak to vzdávají. Proto s vámi sdílíme své bohaté zkušenosti na blogu Jazyky od píky, který plníme ověřenými jazykovými tipy a triky. 

Ale na blog se všechno nevejde a nechávat si důležité jazykové tipy pro sebe rozhodně nechceme. Naším cílem je pomoci co nejvíce studentům, aby přestali tápat v jazycích. A tak vznikl kurz Jazyky od píky, naše vlajková loď, která vystřelí vaše jazykové studium až ke hvězdám. 

Odhalíte nové možnosti studia, konečně se rozmluvíte a naučíte pohotově reagovat. Sestavíte si svůj jazykový plán, který vás povede a udrží vaši motivaci. Zlepšíte si výslovnost, gramatiku přestanete vnímat jako protivníka. A slovíčka? Ta už nebudete složitě lovit z paměti. Zkrátka cizí jazyk zvládnete na pohodu.

Chce to systém

Proto jsme v roce 2013 zavedli čistě online výuku a vytvořili e-learningový výukový systém onlinejazyky.cz a easylingo.com, které využívají stovky tisíc nadšených studentů.

Od roku 2015 sdílíme naše jazykové zkušenosti na sogoodlanguages.com, bezplatném mezinárodním magazínu pro studenty cizích jazyků, který plníme super přehlednými výklady gramatiky a slovíčky i frázemi na odborná témata.

Zaměřte se na to, co vás posune

Za základ v ovládnutí cizího jazyka považujeme mluvení a schopnost porozumět. Proto pro naše studenty pořádáme i online skype lekce a konverzační kluby. A právě na nich jsme zjistili, že studenti neví, jak se učit. 

Většina studentů netuší, na co se zaměřit nejdříve a jaké jazykové aktivity se jim vyplatí dělat, aby se v jazyce posunuli co nejrychleji dál. Často upadají do stereotypního studia, které je nebaví, ale bohužel ho znají ještě ze školních let.

Máme zbrusu nový online kurz

V online kurzu objevíte všechny možnosti, jak se můžete  učit cizí jazyky. Sestavíte si svůj jazykový plán, který vás povede a udrží vaši motivaci. Budete přesně vědět, co a jak máte dělat. Cizí jazyk vás začne bavit a konečně se ho naučíte.

Chyběl nám tady projekt, který by vás provedl světem cizích jazyků tak, jak je neznáte. A vy se zábavným a nenásilným způsobem zlepšovali. Jazyk nevzdali. A hlavně se nezasekli na místě. A tak vznikly Jazyky od píky, které vám dají návod, jak na to.

Jak začít s Jazyky od píky?

N

Kvíz

Proč vám některé studijní metody nefungují? A jak to udělat, aby vás cizí jazyk bavil? Zjistěte, jestli jste vizuální, poslechový nebo dotykový studijní typ. Na konci kvízu vám dáme doporučení, abyste se mohli v jazyce ihned začít posouvat.
N

Blogové články

Přečtěte si články na našem blogu na nejrůznější jazyková témata. Doporučíme vám online jazykové zdroje, které vám učení jazyka zjednoduší, a seznámíme vás s efektivními studijními metodami a technikami.
N

Online kurz

V kurzu objevíte všechny možnosti, jak se můžete učit cizí jazyky. Sestavíte si svůj jazykový plán, který vás povede a udrží vaši motivaci. Budete přesně vědět, co a jak máte dělat. Cizí jazyk vás začne bavit a konečně se ho naučíte.

“Jsem moc ráda, že jsem investovala do tohoto kurzu. Věděla jsem, že ke zlepšení mé angličtiny potřebuji nějaký řád, ale nevěděla jsem odkud mám začít a jak postupovat. Hlavně jsem ale potřebovala nějaké zdroje, protože hledání a zkoušení naslepo zabere spoustu času a může i odradit.”

Kateřina Machová